Marketing Internetowy > Pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach internetowych

Poszukujesz doświadczonych specjalistów, którzy pomogą w pozycjonowaniu Twojej strony internetowej? Napisz do nas napewno się dogadamy ;)

Słowo-klucz, spójne z profilem działalności, którą prowadzimy, wysoko pozycjonowane, jest niezawodnym narzędziem generowania ruchu na stronie internetowej. Idąc dalej- pozycjonowanie stron jest najlepszą formą reklamy w internecie: ruch na stronie zamienia się w sprzedaż, a sprzedaż oczywiście- w zysk. Pozycjonowanie stron oferowane przez zespół specjalistów w Coal Creative jest ukłonem w stronę najbardziej wymagających klientów: swoją stronę internetową znajdziesz w pierwszej „10” wyników wyszukiwania. Podejmujemy wyzwanie, pozycjonując z identycznym efektem strony posiadające najbardziej konkurencyjne frazy. Czy jest to możliwe? Oczywiście. Pozycjonowanie stron w Coal Cretaive jest zabiegiem o dualnym charakterze, łączącym wiedzę i specjalistyczne narzędzia informatyczne.

Co warunkuje pozycję strony w rankingach wyszukiwania?

 • Konkurencja- czyli ile stron znajdziemy w internecie o zbliżonej tematyce
 • Linki- a konkretnie ich ilość i jakość linków, które prowadzą użytkowników z innych stron do naszej
 • Optymalizacja strony, która przejawia się m.in. w: przyjaznym adresie URL (nie za długim), odpowiednim operowaniu tagami, adekwatnych tytułach podstron czy w odchudzenie kodu strony
Pozycjonowanie - SEO / SEM

Jak przebiega proces pozycjonowania?

W początkowej fazie dokonujemy selekcji kluczowych słów, najefektywniejszych, którymi kierują się użytkownicy wchodząc na stronę i podejmując decyzję o kupnie produktów czy usług. Kolejny etap to analiza wertykalna i lateralna, a także analiza popularności, konkurencyjności, trendów i sezonowości. Przyglądamy się również słowom negatywnym, wpisywanym z błędami oraz tym, które są kluczowe dla firm konkurencyjnych.

Etapy prac

Niezależnie od tego jakie masz cele biznesowe, jakim budżetem dysponujesz jeżeli będziesz widoczny w Google, będziesz sprzedawał.

 1. Na czym to polega?
  Na czym to polega?

  SEM polega na takim dostosowaniu Twojej strony, kampanii czy reklamy aby na dane zapytania pojawiała się ona możliwie najwyżej ale również aby była jak najbardziej atrakcyjna dla potencjalnych klientów. Google zależy na tym, aby wyniki jakie otrzymują użytkownicy były jak najbardziej trafne dlatego skupiamy się na tym, aby Twoja stron, sklep czy landing odpowiadały standardom Google.

 2. Jak wygląda proces?
  Jak wygląda proces?

  Nasze doświadczenie pozwala nam na skuteczną optymalizację Twojej strony w celu uzyskania jak najlepszych wyników organicznych w Google oraz konfigurację kampanii reklamy płatnej w taki sposób abyś jak najmniej płacił za kliknięcie, miał jak najlepszy współczynnik kliknięć (CTR) oraz był widoczny w jak największej ilości miejsc, w których możliwa jest promocja płatna w Google.

 3. Jakie działania realizujemy?
  Jakie działania realizujemy?

  Zależnie od wybranej oferty zawsze rozpoczynamy od analizy obecnej strony, sklepu czy landing page’u, który ma być promowany. W zakresie SEO jest wiele różnych działań takich jak optymalizacja samej strony, modyfikacja treści, zbudowanie linków wewnętrznych czy sprawienie aby Twoja strona ładowała się szybciej. W przypadku promocji płatnej konfigurujemy kampanię w taki sposób, aby przynosiła ona jak najlepsze rezultaty przy jak najmniejszych nakładach finansowych.

Co nas wyróżnia?

Powierzając nam realizację działań, możesz być pewien, iż zajmą się nim najlepsi profesjonaliści z wielu branż.

Doświadczenie

Doświadczenie

Dzięki długoletniej działalności na światowym rynku internetowym, nasi specjaliści dysponują unikalnym doświadczeniem, które wykorzystane na potrzeby naszych licznych klientów.

Rozwój

Rozwój

Świat mediów internetowych podlega ciągłym zmianom, dlatego tylko stała obserwacja i analiza trendów i technologii, może zapewnić najwyższą jakość i skuteczność.

Zespół

Zespół

Zespołowy charakter pracy w Coal Creative umożliwia sprawny przebieg planowania, realizacji i wdrożenia projektu, a tobie - zwiększenie zysków i kreację na poziomie.

Zaufanie

Zaufanie

Dzięki współpracy na partnerskich warunkach i efektom naszej pracy jesteśmy polecani innym klientom. Ponad 95% naszych klientów to osoby z polecenia.

FAQ

Potrzebujesz więcej informacji? Dowiedz się więcej na temat marketingu internetowego

 • Strategia internetowa to spójny, kompleksowy i realistyczny plan dotyczący inwestycji w promocję w internecie. Często spotykamy się z sytuacją w której inwestor posiada już stworzony system ale nie przynosi on takich korzyści jakie mógłby przynosić. Właśnie dlatego przed przystąpieniem do inwestycji warto zbadać zapotrzebowanie, sprawdzić konkurencję, opisać jakie są cele biznesowe czy w końcu przygotować strategię promocji danego narzędzia. Słowem, potrzebny jest plan i tym właśnie jest strategia internetowa.
 • Inbound marketing to, najprościej ujmując, marketing przychodzący. Taka forma marketingu polega na aktywnym udziale w dyskusji w portalach społecznościowych ale również w przejrzystym przekazie kierowanym bezpośrednio do potencjalnych klientów. Budowanie relacji z klientami i kreowanie wizerunku jako firmy dostępnej dla klientów zwiększa przywiązanie do marki oraz tworzy strukturę w której twoi klienci stają się ambasadorami twojej marki.
 • Kampania internetowa to zestaw działań promocyjnych, które pozwalają na przekazanie zaplanowanego komunikatu jak największej liczbie odbiorców. Czy jest to reklama banerowa czy artykuły sponsorowane celem jest wyświetlenie przekazu promocyjnego potencjalnym klientom.
 • Tak, wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania daje ci możliwość dotarcia do jak największej ilości użytkowników, co ważne, użytkowników już zainteresowanych twoim produktem lub usługami. Pozycjonowanie jest skierowane do użytkowników którzy już podjęli aktywne działanie w kierunku odnalezienia sklepu czy firmy usługowej dlatego jest to bardzo skuteczna forma promocji. Jest to najprostszy i najbardziej skuteczny sposób na pozyskanie większej ilości klientów, a dobrze przemyślana strategia SEO sprawia, że inwestujesz tylko w te elementy pozycjonowania, które przynoszą realne korzyści.
 • Reklama przy wykorzystaniu Google Ads to już nie tylko reklama w wyszukiwarce (kiedyś, linki sponsorowane) to również reklama produktowa, reklama w sieciach partnerskich czy remarketing. Zaletami reklamy w Google Ads są możliwość szybkiego rozpoczęcia kampanii (wystarczy skonfigurować kampanię i określić budżet i można sprzedawać), kontroli kosztów (możemy określić kwotę dzienną jaką chcemy przeznaczyć na reklamę) oraz szczegółowe określenie odbiorców (dzięki Google Audiences możemy target’ować klientów o podobnej charakterystyce do naszych dotychczasowych klientów).

Najnowsze publikacje

Chcemy dzielić się naszą wiedzą związaną z szeroko pojętą obecnością firm w internecie.

Nasi klienci

Naszym największym sukcesem jest zaufanie, którym obdarzyli nas Klienci. Jesteśmy dumni z tego, co nasi Klienci mówią o naszej pracy.

Jestem naprawdę zadowolony wszystko na czas. Świetne pomysły cieszę się że wybrałem akurat was.

Piotr Borówkowy Raj

Cechuje ich profesjonalizm usług, ale również ogromne zaangażowanie w prowadzone prace.

Tomasz Skyconcept

Każdorazowo wykazywali kreatywność i zaangażowanie oraz profesjonalną obsługą.

Adam Skyconcept

Praca nad naszą strona przebiegała szybko i sprawnie. Wszelkie nasze uwagi przyjmowane były w atmosferze dalszej chęci współpracy.

Sylwia Contract Administration Sp. z o.o.

Coal Creative to idealny partner dla każdego przedsięwzięcia realizowanego w Internecie. Profesjonalni i kompetentni w każdym calu.

Anna Jones Lang LaSalle Sp. z o.o.

Jesteśmy niezwykle zadowoleni z efektów Państwa pracy

Marcin Zagroszuj.pl

Dzięki za projekty. Wszystkie trzy są świetne. Dobra robota

Mateusz Solace

Strona bardzo nam się podoba i nie mamy do niej żadnych zastrzeżeń.

Piotr Maja Sp. z o.o.

Obejrzałam wszystko dokładnie i jestem BARDZO zadowolona.

Joanna Tort Pieluszkowy

Super, że serwer który Państwo oferują jest b.dobry, ponieważ zależy mi na poprawnym funkcjonowaniu strony www, tym bardziej że wygląda ona super :)

Michał Railad

Wszyscy mnie chwalą za nową stronę! Stronka jest super! Proszę więc pochwalić całą ekipę!

Dominika Manufakture

Najbardziej podoba mi się ostatnia strona. W ogóle jest super i naprawdę jestem zadowolony. Dziękuję.

Małgorzata Kancelaria Prawna Kaczorowski

Dziękuję za projekty, wyszło super! bardzo mi się podoba :) Logo jest piękne i jestem naprawdę pod wrażeniem.

Anna Aromic

I LOVE IT!!!! Wygląda naprawdę super. Bardzo bardzo mi się podoba!!!

Agnieszka Activity Junkie

Bardzo dziękuję za projekt. Jak zwykle trafili Państwo w sedno. Jest super.

Wojciech Torprojekt

Super !!!!!! Bardzo mi sie podoba :) Pełna akceptacja projektu !!

Monika LEA

Jestem zachwycona projektem strony!

Justyna FoodArtGallery
Prologis
JLL
FEM
Wrocław
TVP
Agora
Jakość obsługi
Sonko
Poltronic
PKB
M+Q
Koyo
JTEKT
IM
Sanofi
PBF
Simpdivcol
Flaga
Amerigas
Europol Gaz

Planujesz nowy projekt?
Chcielibyśmy usłyszeć o nim więcej

Imię i Nazwisko *
Email *
Firma
Telefon *
+48
Szukaj
  Opowiedz nam o swoim projekcie
  Planowany budżet projektu
  Dodaj załącznik
  Przeglądaj pliki No file chosen

  Zapoznałem się i akceptuję Politykę prywatności


  Porozmawiajmy!

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  +48 71 333 73 43  Nie wiesz od czego zacząć?

  W uporządkowaniu informacji na temat planowanego projektu pomoże Brief Kreatywny
    pobierz Brief