Praca

Dołącz do naszego zespołu

Zapraszamy do przesyłania CV wszystkich, którzy chcieliby rozwijać swoje umiejętności. Chętnie współpracujemy z ludźmi ambitnymi, umiejącymi radzić sobie z każdym zadaniem i sytuacją.

 

Programista PHP - Junior developer

Opis stanowiska pracy

Jeśli interesujesz się technologiami rozwiązaniami web’owymi,  jesteś studentem Informatyki lub ukończyłeś kurs PHP, i chciałbyś/chciałabyś sprawdzić się w naszym teamie, zapraszamy na rozmowę. Aktualnie poszukujemy programisty, który pomoże nam w realizacji i rozwoju dedykowanych aplikacji web dla naszych klientów.


Podstawowe zadania:

 • Wsparcie i rozwój wielu aplikacji
 • Tworzenie wysokiej jakości kodu w języku PHP
 • Praca w zespole specjalistów

Wymagania:

 • Pasja do programowania potwierdzona zrealizowanym własnym projektem (przesyłajcie link do GIT’a ponieważ tylko te będą rozpatrywane) Nie interesuje nas wykształcenie czy doświadczenie w pracy komercyjnej, jeżeli lubisz pisać, chcesz się rozwijać i masz czym się pochwalić nie wymagamy niczego więcej
 • Zrozumienie/znajomość PHP
 • Zrozumienie/znajomość relacyjnych baz danych (MySQL, PostgreSQL)
 • Podstawowa znajomość HTML, CSS, JavaScript
 • Zdolność do szybkiego uczenia się i przyswajania wiedzy
 • Sumienność, odpowiedzialność, terminowość
 • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

 • Zrozumienie/znajomość React
 • Zrozumienie wzorców projektowych
 • Znajomość Symfony bądź dowolnego innego framework’u PHP

Oferujemy:

 • pracę nad zróżnicowanymi i innowacyjnymi projektami
 • stały rozwój umiejętności
 • wynagrodzenie zależne od doświadczenia, wiedzy i zaangażowania
 • świetną atmosferę pracy w zgranym i kreatywnym zespole

Z jakimi narzędziami i technologiami głównie pracujemy?

Server side: PHP 7, Symfony, Propel ORM/Doctrine
Databases: MySQL, PostgreSQL
Workflow: Gitlab (Agile, Continuous Integration)

 

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
W CV prosimy umieścić klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883."


Praktyki/Staż

Jeśli interesujesz się technologiami www,  jesteś studentem informatyki lub ukończyłeś kurs grafiki komputerowej, a chciałbyś/chciałabyś sprawdzić się w naszym teamie, zapraszamy na praktyki. W ramach praktyk będziesz mógł zapoznać się z nowoczesnymi metodami tworzenia aplikacji internetowych  dla innowacyjnych, wymagających projektów www. Będziesz miał możliwość podpatrzenia jak pracują specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Poznasz najnowsze technologie www oraz zdobędziesz tak potrzebne doświadczenie i portfolio.

Po zakończeniu praktyk dla najlepszych czekają miejsca pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
W CV prosimy umieścić klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883."

FAQ

Nie wiesz od czego zacząć? Poznaj odpowiedzi na najczęstsze pytania

 • Nasze doświadczenie pozwala nam na realizację kompleksowych strategi internetowych dlatego realizujemy usługi począwszy od identyfikacji wizualnej, przez wdrożenie i wsparcia a na promocji w internecie kończąc. Słowem, jesteśmy przygotowani i wolimy pracować nad projektami kompleksowo od A do Z.
 • Tak, udzielamy pełnego wsparcia na zrealizowany projekt. Co ważne, nie jest to tylko gwarancja że system będzie działał. W okresie wsparcia pomagamy w edycji treści, wprowadzamy usprawnienia oraz pomagam w zarządzaniu systemem. Wiemy jak ważne jest aby realizowane przez nas projekty spełniały swoją rolę dlatego zawsze pomagamy naszym klientom nie tylko na etapie wdrożenia ale również na etapie wsparcia.
 • Tak. Pozycjonujemy strony internetowe na konkretne frazy lub wykorzystując pozycjonowanie szerokie. Wiemy, że żaden projekt nie będzie efektywny jeżeli nie zostanie zoptymalizowany i zareklamowany dlatego tworzone przez nas strony, system czy aplikacje są zawsze zoptymalizowane i przygotowane do pozycjonowania. Konfigurujemy i nadzorujemy również kampanie Google Ads, które pozwalają na kontrolę nad wynikami i precyzyjny dobór odbiorców w zakresie ograniczonym jedynie przez budżet jaki jest do dyspozycji.
 • Oczywiście. Nie wyobrażamy sobie projektu bez wersji mobilnej. Stosujemy zasadę projektową nazywaną „mobile first” wiedząc, że nawet 80% użytkowników w niektórych branżach korzysta z systemów wyłącznie na urządzeniu mobilnym. Co ważne, dobrze zaprojektowana wersja mobilna często wykazuje lepsze współczynniki konwersji oraz pozwala na lepszą promocję niż wersja desktop’owa.
 • Nie, unikamy pracy na szablonach i tworzymy nasze projekty specjalnie pod firmę z którą współpracujemy. Wierzymy, że jest to jedyny sposób aby inwestycja w projekt przyniosła oczekiwane rezultaty oraz aby reprezentowała naszego klienta na najwyższym możliwym poziomie. Praca z szablonem wiąże się z uproszczeniami i kompromisami, które według nas wpływają negatywnie na wizerunek klientów.
Nasi klienci

Naszym największym sukcesem jest zaufanie, którym obdarzyli nas Klienci. Jesteśmy dumni z tego, co nasi Klienci mówią o naszej pracy.

Jestem naprawdę zadowolony wszystko na czas. Świetne pomysły cieszę się że wybrałem akurat was.

Piotr Borówkowy Raj

Cechuje ich profesjonalizm usług, ale również ogromne zaangażowanie w prowadzone prace.

Tomasz Skyconcept

Każdorazowo wykazywali kreatywność i zaangażowanie oraz profesjonalną obsługą.

Adam Skyconcept

Praca nad naszą strona przebiegała szybko i sprawnie. Wszelkie nasze uwagi przyjmowane były w atmosferze dalszej chęci współpracy.

Sylwia Contract Administration Sp. z o.o.

Coal Creative to idealny partner dla każdego przedsięwzięcia realizowanego w Internecie. Profesjonalni i kompetentni w każdym calu.

Anna Jones Lang LaSalle Sp. z o.o.

Jesteśmy niezwykle zadowoleni z efektów Państwa pracy

Marcin Zagroszuj.pl

Dzięki za projekty. Wszystkie trzy są świetne. Dobra robota

Mateusz Solace

Strona bardzo nam się podoba i nie mamy do niej żadnych zastrzeżeń.

Piotr Maja Sp. z o.o.

Obejrzałam wszystko dokładnie i jestem BARDZO zadowolona.

Joanna Tort Pieluszkowy

Super, że serwer który Państwo oferują jest b.dobry, ponieważ zależy mi na poprawnym funkcjonowaniu strony www, tym bardziej że wygląda ona super :)

Michał Railad

Wszyscy mnie chwalą za nową stronę! Stronka jest super! Proszę więc pochwalić całą ekipę!

Dominika Manufakture

Najbardziej podoba mi się ostatnia strona. W ogóle jest super i naprawdę jestem zadowolony. Dziękuję.

Małgorzata Kancelaria Prawna Kaczorowski

Dziękuję za projekty, wyszło super! bardzo mi się podoba :) Logo jest piękne i jestem naprawdę pod wrażeniem.

Anna Aromic

I LOVE IT!!!! Wygląda naprawdę super. Bardzo bardzo mi się podoba!!!

Agnieszka Activity Junkie

Bardzo dziękuję za projekt. Jak zwykle trafili Państwo w sedno. Jest super.

Wojciech Torprojekt

Super !!!!!! Bardzo mi sie podoba :) Pełna akceptacja projektu !!

Monika LEA

Jestem zachwycona projektem strony!

Justyna FoodArtGallery
Prologis
JLL
FEM
Wrocław
TVP
Agora
Jakość obsługi
Sonko
Poltronic
PKB
M+Q
Koyo
JTEKT
IM
Sanofi
PBF
Simpdivcol
Flaga
Amerigas
Europol Gaz

Dołącz do naszego zespołu
i zacznij pracę w naszej firmie

Imię *
Email *
Nazwisko
Telefon *
+48
Szukaj
  Opowiedz nam o sobie
  Na jakie stanowisko aplikujesz? *
  Dodaj CV
  Przeglądaj pliki No file chosen

  Zapoznałem się i akceptuję Politykę prywatności oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.