Identyfikacja wizualna > Projektowanie logo firmowego

Przewagę nad konkurencją można zacząć budować już przy pierwszym zetknięciem ze znakiem Twoje firmy. Nowoczesne, dobrze zaprojektowane logo firmowe to pierwszy krok w budowaniu renomy firmy.

Stworzenie logo firmowego, to początek budowania marki. Istotne jest aby budować wizerunek, który odpowiada naszym produktom, jeżeli są to produkty ekskluzywne, logo musi sygnalizować ich elitarność, jeżeli są to produkty dla dzieci, już patrząc na znak naszej firmy skojarzenia powinny nasuwać się same.

Czasy, w których prosty, bezpośredni przekaz spełniał wymagania firm minął dlatego Twój znak powinien być unikalny, ale nie ordynarny, powinien posługiwać się metaforą, a nie przedstawiać produkt wprost. Dzięki doświadczeniu możemy zaproponować projekty, które spełniają swoją funkcję, ale również pokazują charakter Twój i Twojego biznesu.

Jak projektujemy logo:

 • każde logo projektujemy zgodnie ze specyfiką grupy odbiorczej, produktu i pozycji rynkowej firmy
 • planujemy takie elementy jak kolor czy krój czcionki, które mają duży wpływ na wskazanie pozycji marki na rynku
 • skupiamy się na prostocie i „zapamiętywalności” znaku - umożliwia to budowanie renomy firmy, która wyróżnia naszą działalność od konkurencyjnej
 • w trakcie projektowanie tworzymy blisko 100 wersji logo, z której prezentujemy tylko tą, wybraną przez nasz zespół
 • wszystkie logo projektowane są w formacie wektorowym, umożliwiającym użycie ich we wszelkiego rodzaju materiałach reklamowych w przyszłości
Projektujemy strony internetowe
Projektowanie logo firmowego

Skupiamy się na prostocie i „zapamiętywalności” znaku

Umożliwia to budowanie renomy firmy, która wyróżnia naszą działalność od konkurencyjnej. W trakcie projektowanie tworzymy blisko 100 wersji logo, z której prezentujemy tylko tą, wybraną przez nasz zespół.

Etapy pracy

Zaprojektowane przez nas logo firmowe pomożem Ci w zbudowaniu silnej marki, cieszącej się spójnym, pozytywnym wizerunkiem.

 1. Analiza i Reaserch
  Analiza i Reaserch

  Na tym etapie chcemy jak najlepiej poznać Twój biznes, zrozumieć cele jakie będzie realizować tworzony projekt i kto będzie Twoim klientem.

 2. Prace koncepcyjne
  Prace koncepcyjne

  Na koniec tego etapu powstaje dokument prezentujący propozycję logotypu.

 3. Prace projektowe
  Prace projektowe

  Po zakończeniu konsultacji i akceptacji projektu szykujemy wersje logotypu w ostatecznej formie

Co nas wyróżnia?

Powierzając nam realizację działań, możesz być pewien, iż zajmą się nim najlepsi profesjonaliści z wielu branż.

Doświadczenie

Doświadczenie

Dzięki długoletniej działalności na światowym rynku internetowym, nasi specjaliści dysponują unikalnym doświadczeniem, które wykorzystane na potrzeby naszych licznych klientów.

Rozwój

Rozwój

Świat mediów internetowych podlega ciągłym zmianom, dlatego tylko stała obserwacja i analiza trendów i technologii, może zapewnić najwyższą jakość i skuteczność.

Zespół

Zespół

Zespołowy charakter pracy w Coal Creative umożliwia sprawny przebieg planowania, realizacji i wdrożenia projektu, a tobie - zwiększenie zysków i kreację na poziomie.

Zaufanie

Zaufanie

Dzięki współpracy na partnerskich warunkach i efektom naszej pracy jesteśmy polecani innym klientom. Ponad 95% naszych klientów to osoby z polecenia.

FAQ

Potrzebujesz więcej informacji? Dowiedz się więcej na temat identyfikacji wizualnej

 • Identyfikacja wizualna (CI - Corporate Identity) to elementy komunikacji z klientami prowadzonej za pośrednictwem symboli, kolorów czy typografi. Celem tworzenie spójnej identyfikacji wizualnej jest stworzenie logo, kolorów, dobór czcionek czy ikonografii które sprawią, że twoja firma będzie rozpoznawana prze klientów już po samej barwie na wizytówce. W praktyce, jest to zestaw wszystkich elementów takich jak wizytówki, papier firmowy, teczki czy strona internetowe które składają się na tożsamość twojej firmy.
 • Nie ma prostej zasady, logo może kosztować 100 tys dolarów albo 200 zł i wszystko zależy od tego ile pracy włożono w jego przygotowanie. Stworzenie logo to nie tylko zaprojektowanie znaku i dobór czcionki to także, poprzedzony dogłębnym wywiadem, przekaz wizualny jaki odbierają twoi klienci. Dobre logo powstaje tylko wtedy gdy jest efektem współpracy klienta z grafikiem i zrozumienia grupy odbiorczej danego produktu lub usługi. W przypadku logo należy również pamiętać, że nie funkcjonuje ono w próżni i ważnym jest aby wraz z logo powstała księga znaku opisująca jak ma być ono używane oraz w jakim kontekście powinno występować. Tylko tak zaplanowany znak ma szansę budować wizerunek twojej firmy i zapadać w pamięć twoich klientów.
 • Często zapominamy o tym, że w kontaktach z naszymi klientami liczą się detale. To, jak wygląda nasz papier firmowy czy wizytówka może powiedzieć naszemu klientowi czy jesteśmy dużą, czy małą firmą. Czy firma jest godna zaufania czy też jutro może jej nie być. Wszystkie te i wiele innych informacji klienci „odczytują” z twojej korespondencji, wizytówki czy teczki. Kluczowym jest abyś to definiował co z tych materiałów wyczytają poza ich treścią.
 • Jeżeli stać cię na emisję twoich reklam non stop i promocję w wielu środkach przekazu twoje materiały reklamowe nie muszą być dobre - widać to po jakości, a raczej braku tej jakości, w reklamach w telewizji. Dobre materiały reklamowe są zapamiętywane a nawet przekazywane dalej przez twoich klientów. Komunikaty zawarte na dobrze zaprojektowanych materiałach reklamowych wykazują znacząco większą skuteczność, a co za tym idzie, nie potrzebują tak dużych nakładów na emisję czy wolumen druku.
 • Prawie w każdej firmie na jakimś etapie doszło do sytuacji w której papier firmowy, strona internetowa czy oklejenie witryny wyglądało zupełnie inaczej niż reszta materiałów firmowych. Księga znaku pomaga firmie realizującej usługę reklamową w określeniu w jakiej stylistyce, przy wykorzystaniu jakich czcionek i kolorów powinny być realizowane przyszłe działania reklamowe. Jest to o tyle ważne, że w ekstremalnych sytuacjach klient może nie wejść do twojego sklepu lub biur będąc pewny że pomylił budynki jeżeli element identyfikacji wizualnej ulegnie dramatycznej zmianie. Księgę znaku nie tylko warto mieć, ale wręcz należy jej wymagać.
Nasi klienci

Naszym największym sukcesem jest zaufanie, którym obdarzyli nas Klienci. Jesteśmy dumni z tego, co nasi Klienci mówią o naszej pracy.

Jestem naprawdę zadowolony wszystko na czas. Świetne pomysły cieszę się że wybrałem akurat was.

Piotr Borówkowy Raj

Cechuje ich profesjonalizm usług, ale również ogromne zaangażowanie w prowadzone prace.

Tomasz Skyconcept

Każdorazowo wykazywali kreatywność i zaangażowanie oraz profesjonalną obsługą.

Adam Skyconcept

Praca nad naszą strona przebiegała szybko i sprawnie. Wszelkie nasze uwagi przyjmowane były w atmosferze dalszej chęci współpracy.

Sylwia Contract Administration Sp. z o.o.

Coal Creative to idealny partner dla każdego przedsięwzięcia realizowanego w Internecie. Profesjonalni i kompetentni w każdym calu.

Anna Jones Lang LaSalle Sp. z o.o.

Jesteśmy niezwykle zadowoleni z efektów Państwa pracy

Marcin Zagroszuj.pl

Dzięki za projekty. Wszystkie trzy są świetne. Dobra robota

Mateusz Solace

Strona bardzo nam się podoba i nie mamy do niej żadnych zastrzeżeń.

Piotr Maja Sp. z o.o.

Obejrzałam wszystko dokładnie i jestem BARDZO zadowolona.

Joanna Tort Pieluszkowy

Super, że serwer który Państwo oferują jest b.dobry, ponieważ zależy mi na poprawnym funkcjonowaniu strony www, tym bardziej że wygląda ona super :)

Michał Railad

Wszyscy mnie chwalą za nową stronę! Stronka jest super! Proszę więc pochwalić całą ekipę!

Dominika Manufakture

Najbardziej podoba mi się ostatnia strona. W ogóle jest super i naprawdę jestem zadowolony. Dziękuję.

Małgorzata Kancelaria Prawna Kaczorowski

Dziękuję za projekty, wyszło super! bardzo mi się podoba :) Logo jest piękne i jestem naprawdę pod wrażeniem.

Anna Aromic

I LOVE IT!!!! Wygląda naprawdę super. Bardzo bardzo mi się podoba!!!

Agnieszka Activity Junkie

Bardzo dziękuję za projekt. Jak zwykle trafili Państwo w sedno. Jest super.

Wojciech Torprojekt

Super !!!!!! Bardzo mi sie podoba :) Pełna akceptacja projektu !!

Monika LEA

Jestem zachwycona projektem strony!

Justyna FoodArtGallery
Prologis
JLL
FEM
Wrocław
TVP
Agora
Jakość obsługi
Sonko
Poltronic
PKB
M+Q
Koyo
JTEKT
IM
Sanofi
PBF
Simpdivcol
Flaga
Amerigas
Europol Gaz

Planujesz nowy projekt?
Chcielibyśmy usłyszeć o nim więcej

Imię i Nazwisko *
Email *
Firma
Telefon *
+48
Szukaj
  Opowiedz nam o swoim projekcie
  Planowany budżet projektu
  Dodaj załącznik
  Przeglądaj pliki No file chosen

  Zapoznałem się i akceptuję Politykę prywatności


  Porozmawiajmy!

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  +48 71 333 73 43  Nie wiesz od czego zacząć?

  W uporządkowaniu informacji na temat planowanego projektu pomoże Brief Kreatywny
    pobierz Brief