Projekt i development > Internetowy katalog produktowy

Jesteś producentem, hurtownią i chcesz zwiększyć sprzedaż? Wdrażamy katalogi produktowe, które pozwalają na zapoznanie się z twoją ofertą i generują sprzedaż twoich produktów.

Nasz zespół ekspertów z najróżniejszych dziedzin zadba o to, aby Twoja oferta w internecie prezentowała się na najwyższym, światowym poziomie. Każda strona, tworzona przez nasz zespół specjalistów, jest precyzyjnie dopasowywana do profilu firmy i potrzeb oraz życzeń jej właścicieli. Zawsze doradzimy i zaproponujemy najlepsze rozwiązania strukturalne oraz stylistyczne dostosowane do oczekiwań i potrzeb grupy docelowej Klienta.

Internetowy katalog produktowy
Internetowy katalog produktowy

Narzędzie do prezentacji oferty

Proste w swej formie, a zarazem niezwykle wyrafinowane, konstruowane przez nasz zespół katalogi produktowe, to nowoczesne mechanizmy marketingowe, które pomogą Ci odnieść sukces.

Etapy pracy

Nasze doświadczenie i zespołowy charakter pracy umożliwiają sprawny przebieg planowania, realizacji i wdrożenia katalogu produktowego

 1. CI
  Analiza i Reaserch

  Na tym etapie chcemy jak najlepiej poznać Twój biznes, zrozumieć cele jakie będzie realizować strona i czym będzie dla Twoich klientów.

 2. CI
  Prace projektowe

  Na bazie ustaleń z klientem, naszego doświadczenia i analizy stron konkurencji, tworzymy projekt strony. Pracując nad nim staramy się zarówno odpowiedzieć na potrzeby jego przyszłych użytkowników jak i dopasować go specyfiki danej działalności/charakteru firmy.

 3. CI
  Konsultacje projektu

  Stworzony przez nas projekt przedstawiamy do konsultacji. Zależy nam, aby projekt odpowiadał potrzebom Twoich klientów, a jednocześnie był dopasowany do charakteru firmy i był zgodny z gustem Właściciela.

 4. CI
  Prace programistyczne i wdrożeniowe

  Po zakończeniu konsultacji i akceptacji projektu przechodzimy do etapu wdrożenia. Na tym etapie mamy już pewność, że realizujemy wspólną wizję. Wszystkie strony są tworzone zgodna ze standardami W3C i zaleceniami Accessibility (WAI) i muszą wyświetlać się poprawnie w najpopularniejszych przeglądarkach internetowych.

 5. CI
  Testy i instalacja na serwerze

  Strona jest już prawie gotowa. Konieczne są jedyni konsultacje w celu weryfikacji czy wdrożony projekt spełnia Twoje oczekiwania. Instalujemy gotową i zatwierdzoną stronę na wskazanym przez nas serwerze lub takim, który już posiadasz.

 6. Wsparcie techniczne
  Wsparcie techniczne

  Każda zrealizowana przez nas aplikacja objęta jest bezpłatnym okresem wsparcia technicznego. Nasi specjaliści służą pomocą w każdym problemie technicznym, oraz służą radą w przypadku pytań dotyczących obsługi panelu administracyjnego.

Co wyróżnia nasze aplikacje?

Powierzając nam realizację działań, możesz być pewien, iż zajmą się nim najlepsi profesjonaliści z wielu branż.

Usability

Usability
(Użyteczność)

Wszystkie projekty tworzone są zgodnie z zasadami Usability - każdy projekt jest omawiany i korygowany tak, aby obsługa aplikacji była intuicyjna i naturalna dla odwiedzających.

Responsive Web Desig

Responsive Web Design
(RWD)

System zostanie tak zaprojektowany, aby jego wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do rozmiaru okna urządzenia, na którym jest wyświetlany (np. przeglądarki, smartfonów czy tabletów).

Dedykowany projekt graficzny

Dedykowany
projekt graficzny

Profesjonalny projekt graficzny to najważniejszy element marketingu internetowego - nadaje indywidualny, charakter danej marce i umożliwia wyróżnienie spośród konkurencji.

Przystosowanie pod SEO

Przystosowanie
pod SEO

Zaprojektowana przez nas strona internetowa skonstruowana jest w taki sposób aby być przyjaznym dla wyszukiwarek. Obsługuje przyjazne linki i umożliwia swobodną konfigurację danych typu meta.

FAQ

Potrzebujesz więcej informacji? Dowiedz się więcej na temat tworzonych przez stronach internetowych

 • Nie ma prostej odpowiedzi. Strona internetowa z systemem CMS to niezastąpiony element nowoczesnego biznesu. Koszt zależny jest od wielu czynników takich jak ilość podstron, dostępne funkcje czy charakter konkretnych zakładek. Głównym zadaniem strony internetowej jest przedstawienie twojego biznesu klientom. Tak jak w przypadku biura czy punktu sprzedaży, to jak wygląda i działa ma bezpośredni wpływ na odbiór twojej firmy. Jeżeli chcesz aby twoja strona internetowa była twoją wizytówką i wspierała twój biznes musi ona być dobrze zaprojektowana i skrojona na miarę.
 • To zależy, ale zazwyczaj tak. Strona internetowa daje ci możliwość rozwinięcia twojego biznesu, zwiększenia liczby klientów oraz zbudowania dobrego wizerunku. Jeżeli chcesz aby twój biznes sprawiał wrażenie solidnego, godnego zaufania i nowoczesnego potrzebna jest ci strona internetowa. Jeżeli prowadzisz mały biznes lokalny bazujący na bezpośredniej sprzedaży i nie chcesz poszerzać liczby swoich klientów, strona internetowa nie jest ci potrzebna.
 • Wersja mobilna jest niezbędna. Obecnie, w niektórych branżach ruch mobilny to 80% całego ruchu na stronie internetowej. Wersja mobilna strony internetowej to nie tylko sposób na dotarcie do tych klientów ale często również pierwszy kontakt klienta z twoją firmą. Musisz zadbać o to aby zrobić dobre pierwsze wrażenie i nie ma tu miejsca na niedopracowany, szablonowy projekt.
 • Każdy z nas ocenia firmę z którą się styka po raz pierwszy. Jeżeli zależy ci na tym aby twoi przyszli klienci mieli zaufanie do twojej firmy i wybrali właśnie ciebie, to unikalny projekt jest koniecznością. Ostatnią rzeczą jaką chcesz jest pomylenie twojej firmy z konkurencją, szczególnie w przypadku gdy ponosisz nakłady inwestycyjne na promocję swojego biznesu w internecie.
 • Dobra strona internetowa posiada łatwą nawigację, opowiada o twojej firmie, jest unikalna i pozytywnie wpływa na odbiór twojej firmy. Jest istotnym elementem w budowaniu tożsamości oraz przekazywaniu wartości takich jak profesjonalizm czy specyfika działania. Dzięki dobrze zaprojektowanej stronie internetowej klienci z łatwością odnajdują to czego szukają oraz z łatwością mogą się z tobą kontaktować.
Nasi klienci

Naszym największym sukcesem jest zaufanie, którym obdarzyli nas Klienci. Jesteśmy dumni z tego, co nasi Klienci mówią o naszej pracy.

Jestem naprawdę zadowolony wszystko na czas. Świetne pomysły cieszę się że wybrałem akurat was.

Piotr Borówkowy Raj

Cechuje ich profesjonalizm usług, ale również ogromne zaangażowanie w prowadzone prace.

Tomasz Skyconcept

Każdorazowo wykazywali kreatywność i zaangażowanie oraz profesjonalną obsługą.

Adam Skyconcept

Praca nad naszą strona przebiegała szybko i sprawnie. Wszelkie nasze uwagi przyjmowane były w atmosferze dalszej chęci współpracy.

Sylwia Contract Administration Sp. z o.o.

Coal Creative to idealny partner dla każdego przedsięwzięcia realizowanego w Internecie. Profesjonalni i kompetentni w każdym calu.

Anna Jones Lang LaSalle Sp. z o.o.

Jesteśmy niezwykle zadowoleni z efektów Państwa pracy

Marcin Zagroszuj.pl

Dzięki za projekty. Wszystkie trzy są świetne. Dobra robota

Mateusz Solace

Strona bardzo nam się podoba i nie mamy do niej żadnych zastrzeżeń.

Piotr Maja Sp. z o.o.

Obejrzałam wszystko dokładnie i jestem BARDZO zadowolona.

Joanna Tort Pieluszkowy

Super, że serwer który Państwo oferują jest b.dobry, ponieważ zależy mi na poprawnym funkcjonowaniu strony www, tym bardziej że wygląda ona super :)

Michał Railad

Wszyscy mnie chwalą za nową stronę! Stronka jest super! Proszę więc pochwalić całą ekipę!

Dominika Manufakture

Najbardziej podoba mi się ostatnia strona. W ogóle jest super i naprawdę jestem zadowolony. Dziękuję.

Małgorzata Kancelaria Prawna Kaczorowski

Dziękuję za projekty, wyszło super! bardzo mi się podoba :) Logo jest piękne i jestem naprawdę pod wrażeniem.

Anna Aromic

I LOVE IT!!!! Wygląda naprawdę super. Bardzo bardzo mi się podoba!!!

Agnieszka Activity Junkie

Bardzo dziękuję za projekt. Jak zwykle trafili Państwo w sedno. Jest super.

Wojciech Torprojekt

Super !!!!!! Bardzo mi sie podoba :) Pełna akceptacja projektu !!

Monika LEA

Jestem zachwycona projektem strony!

Justyna FoodArtGallery
Prologis
JLL
FEM
Wrocław
TVP
Agora
Jakość obsługi
Sonko
Poltronic
PKB
M+Q
Koyo
JTEKT
IM
Sanofi
PBF
Simpdivcol
Flaga
Amerigas
Europol Gaz

Planujesz nowy projekt?
Chcielibyśmy usłyszeć o nim więcej

Imię i Nazwisko *
Email *
Firma
Telefon *
+48
Szukaj
  Opowiedz nam o swoim projekcie
  Planowany budżet projektu
  Dodaj załącznik
  Przeglądaj pliki No file chosen

  Zapoznałem się i akceptuję Politykę prywatności


  Porozmawiajmy!

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  +48 71 333 73 43



  Nie wiesz od czego zacząć?

  W uporządkowaniu informacji na temat planowanego projektu pomoże Brief Kreatywny
    pobierz Brief