Projekt i development > Projektowanie Portali Internetowych

Potrzebujesz partnera, który zrozumie czego potrzebujesz i pomoże ci zaprojektować i wdrożyć nowoczesną stronę internetową lub portal internetowy?

Dla naszego zespołu ekspertów nie ma rzeczy niemożliwych. Jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie, bez względu na stopień komplikacji struktury portalu. To co dla innych jest skomplikowane, dla nas jest normą. Dzięki doświadczeniu naszego zespołu, oszczędzisz czas, pieniądze i otrzymasz potężne narzędzie internetowe w postaci nowoczesnego i perfekcyjnie zaprojektowanego portalu lub strony internetowej.

Ciągły rozwój i doskonalenie umiejętności pozwala nam na zaproponowanie najnowszych technologii oraz rozwiązań zarówno w kwestiach programistycznych jak i graficznych

Projektowanie Stron Internetowych

Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu nowoczesnych, funkcjonalnych i atrakcyjnych wizualnie stron internetowych, które pomagają naszym klientom wyróżnić się w sieci i osiągnąć swoje cele biznesowe. Każdy projekt jest unikalny i dostosowany do specyficznych potrzeb i oczekiwań klienta. Wykorzystujemy najnowsze technologie i trendy w projektowaniu stron, aby zapewnić użytkownikom doskonałe doświadczenie.

Projektowanie portali internetowych

 • Serwisy Informacyjne - Zazwyczaj portal zawiera informacje będące przedmiotem zainteresowania szerokiego grona odbiorców. Jako przykładową treść portalu można podać: dział aktualnych wiadomości, prognoza pogody, katalog stron.
 • Serwis Szkoleniowy - nastawiony jest na zdobywanie i poszerzanie wiedzy. Umożliwia tworzenie i zarządzanie treściami przeznaczonymi dla konkretnych grup użytkowników.
 • Serwisy Transakcyjne - umożliwia sprzedaż, zakup bądź wymianę towarów i usług opmiędzy użytkownikami poratalu. Jego struktura ma na celu wspomaganie procesu sprzedaży oraz utrzymanie partnerskich kontaktów z klientami
 • Serwisy Społecznościowe rodzaj stron, na których spotykają się internauci o podobnych zainteresowaniach. Fundamentem serwisów społecznościowych są fora dyskusyjne, lub czaty.
 • Serwisy rozrywkowe - rodzaj stron oferujących szeroko rozumianą rozrywkę: muzykę, gry, śmieszne zdjęcia i filmy, erotykę.
 • Serwisy Fotograficzne- umożliwia dodawanie, przechowywanie i komentowanie zdjęć. Pozwala również na organizowanie fotografii i grafik w spersonalizowane galerie fotograficzne
 • Portale Komercyjne - jest wielotematycznym serwisem internetowym, oferującym dostęp do wielu informacji i stref w tym do treści płatnych.
Projektujemy portale internetowe
Portale internetowe

Zaawansowane rozwiązania technologiczne

Oferowane przez nas systemy, to nowoczesna technologia, różnorodność zastosowania, elegancja wizualna i perfekcja działania.

Przykładowe case studies

Mamy doświadczenie w pracy nad najpopularniejszymi typami serwisów internetowych:

Przystosowanie pod SEO

Zaawansowane
strony internetowe

Tworzymy strony, które są proste w obsłudze i skutecznie przyciągają klientów. Rozumiemy, że każda firma jest inna, dlatego dostosowujemy nasze usługi do specyficznych wymagań każdego klienta.

Portal społecznościowy

Portale
społecznościowe

Skupiają się głównie na tworzeniu społeczności. Służą do budowania sieci społecznych, zaspokajają potrzebę kontaków z innymi ludźmi, oraz wymianę wszelakich informacji doświadczeń czy hobby.

Portal informacyjny

Portale informacyjne
i tematyczne

Koncentrują się na wybranej problematyce np. praca, finanse, sport itp. Zawierają informacje będące przedmiotem zainteresowania wybranego grona odbiorców.

Portal ogłoszeniowy

Portale ogłoszeniowe
i aukcyjne

Jego struktura ma na celu wspomaganie procesu sprzedaży oraz utrzymanie partnerskich kontaktów z klientami. Umożliwiają sprzedaż, zakup bądź wymianę towarów i usług pomiędzy użytkownikami poratalu.

Etapy pracy

Nasze doświadczenie i zespołowy charakter pracy umożliwiają sprawny przebieg planowania, realizacji i wdrożenia portalu internetowego.

 1. CI
  Warsztaty projektowe

  Na tym etapie chcemy jak najlepiej poznać Twój biznes, zrozumieć cele jakie będzie realizować system i czym będzie dla jego odbiorców. Zaczynamy więc od wspólnych warsztatów. Informacje zebrane w trakcie takiego spotkania pomogą określić które rozwiązania funkcjonalne będą bardziej odpowiednie dla tego projektu i pozwalają wypracować wspólną wizję projektu.

  - Spotkanie online lub stacjonarne
  - Ideacja - generowanie pomysłów
  - Określenie celi dla aplikacji, metod komercjalizacji
  - Dobór technologii

  dowiedz się więcej
 2. Prace projektowe
  Prototypowanie, UI/UX Design

  Na bazie ustaleń z klientem, naszego doświadczenia i analizy stron konkurencji, tworzymy projekt strony. Pracując nad nim staramy się zarówno odpowiedzieć na potrzeby jego przyszłych użytkowników jak i dopasować go specyfiki danej działalności/charakteru firmy.

  - Product design
  - Interaktywne prototypy aplikacji
  - Szkice Lo-Fi oraz Hi-Fidelity
  - Dedykowany projekt graficzny
  - User Experience Design Ui/Ux

  dowiedz się więcej
 3. Konsultacje projektu
  Konsultacje

  Stworzony przez nas projekt przedstawiamy do konsultacji. Zależy nam, aby projekt odpowiadał potrzebom Twoich klientów, a jednocześnie był dopasowany do charakteru firmy i był zgodny z gustem Właściciela.

  - Regularne spotkania i dokładne raporty
  - Projekt nadzorowany przez doświadczonych project managerów
  - Praca w sprawdzonych metodykach Agile

 4. Prace programistyczne i wdrożeniowe
  Prace programistyczne i wdrożeniowe

  Po zakończeniu konsultacji i akceptacji projektu przechodzimy do etapu wdrożenia. Na tym etapie mamy już pewność, że realizujemy wspólną wizję. Wszystkie strony są tworzone zgodna ze standardami W3C i zaleceniami Accessibility (WAI) i muszą wyświetlać się poprawnie w najpopularniejszych przeglądarkach internetowych.

  - Projektowanie aplikacji w technologii PHP
  - Backend Development - JavaScript (Node.js, Express) lub PHP (Symfony, Laravel)
  - Frontend Development - React, Angular, Java Script

  dowiedz się więcej
 5. Testy i instalacja na serwerze
  Testy i instalacja na serwerze

  Strona jest już prawie gotowa. Konieczne są jedyni konsultacje w celu weryfikacji czy wdrożony projekt spełnia Twoje oczekiwania. Instalujemy gotową i zatwierdzoną stronę na wskazanym przez nas serwerze lub takim, który już posiadasz.

 6. Wsparcie techniczne
  Wsparcie techniczne

  Każda zrealizowana przez nas aplikacja objęta jest bezpłatnym okresem wsparcia technicznego. Nasi specjaliści służą pomocą w każdym problemie technicznym, oraz służą radą w przypadku pytań dotyczących obsługi panelu administracyjnego.

  - Outsourcing IT
  - Wsparcie techniczne
  - Dedykowane zespoły Agile
  - Kontrola poprawności działania systemu
  - Wsparcie w aktualizacjach i rozwoju oprogramowania

  dowiedz się więcej

Najnowsze publikacje

Więcej informacji na temat tworzenia portali internetowych znajdziesz w naszych publikacjach i artykułach

Co wyróżnia nasze aplikacje?

Powierzając nam realizację działań, możesz być pewien, iż zajmą się nim najlepsi profesjonaliści z wielu branż.

Usability

Usability
(Użyteczność)

Wszystkie projekty tworzone są zgodnie z zasadami Usability - każdy projekt jest omawiany i korygowany tak, aby obsługa aplikacji była intuicyjna i naturalna dla odwiedzających.

Responsive Web Desig

Responsive Web Design
(RWD)

System zostanie tak zaprojektowany, aby jego wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do rozmiaru okna urządzenia, na którym jest wyświetlany (np. przeglądarki, smartfonów czy tabletów).

Dedykowany projekt graficzny

Dedykowany
projekt graficzny

Profesjonalny projekt graficzny to najważniejszy element marketingu internetowego - nadaje indywidualny, charakter danej marce i umożliwia wyróżnienie spośród konkurencji.

Przystosowanie pod SEO

Przystosowanie
pod SEO

Zaprojektowana przez nas strona internetowa skonstruowana jest w taki sposób aby być przyjaznym dla wyszukiwarek. Obsługuje przyjazne linki i umożliwia swobodną konfigurację danych typu meta.

FAQ

Potrzebujesz więcej informacji? Dowiedz się więcej na temat tworzonych przez nas portalach internetowych

 • Nie ma prostej odpowiedzi. Portal internetowy może mieć proste zadanie lub skomplikowane funkcjonalności. Wszystko zależy od tego jak duży ma to być system. Warto popatrzeć na to jak na budowę domu. To jak drogi będzie nasz portal zależy od tego jak dużo będzie w nim elementów, jak duży będzie i jak został zaplanowany. Dodatkowo, portal może zostać stworzony na bazie gotowych rozwiązań, jeżeli jest to portal o znanej strukturze np. portal informacyjny, lub zbudowany od podstaw jeżeli jest to rozwiązanie innowacyjne i nie istnieje jeszcze nic podobnego na rynku. Koszty pracy korzystając z gotowych narzędzi i od podstaw są dramatycznie różne i chociażby z tego powodu odpowiedź na pytanie ile to kosztuje jest trudna. Bardziej optymalne jest określenie budżetu i próba wdrożenia jak największej ilości rozwiązań i optymalizacji w jego ramach. Prawie zawsze odgórnie określony przez inwestora budżet pozwala na uzyskanie lepszych rezultatów bo umożliwia bardziej optymalny dobór zastosowanych rozwiązań i funkcjonalności.
 • Inwestycję w portal internetowy należy zacząć od określenia budżetu i ogólnego zarysu portalu. Do zadań firmy realizującej projekt powinno należeć jego zaprojektowanie i zaplanowanie wspólnie z klientem. Na podstawie wstępnych informacji i warsztatów z klientem tworzone są makiety i projekt. Trochę jak projekt architektoniczny pozwalają one na zaplanowanie każdego szczegółu portalu tak, aby zespół deweloperów wiedział co jak ma działać i wyglądać oraz aby inwestor miał pewność że otrzyma to czego oczekuje. Po dogłębnym przeanalizowaniu i zaprojektowaniu przyszłego portalu internetowego system przechodzi do etapu wdrożenia.
 • Tak, jeżeli masz wizję tego dla kogo jest portal, jakie zadania ma realizować, co ma dawać przyszłym użytkownikom to jest to jest to bardzo dobra inwestycja. Portale internetowe pozwalają na zagospodarowanie lub nawet stworzenie grup odbiorców dzięki swojej elastyczności. Ograniczeniem są jedynie budżet i ograniczenia technologiczne, których jest coraz mniej. Ważne przy tym jest to, aby pamiętać nie tylko o samym wdrożeniu portalu ale również o jego promocji.
 • To zależy od tego jak będzie wyglądał i jakie funkcje pełnił będzie portal. Obecne systemy często wykorzystują wiele technologi bo jedne sprawdzają się lepiej w jednym miejscu a inne w drugim. Tworząc portal należy pamiętać, że to funkcja ma definiować zastosowane rozwiązanie a nie zastosowane rozwiązanie definiować sposób działania funkcji.
 • Portal internetowy tworzony jest na podstawie określonej specyfikacji i makiet dlatego da się dość dobrze zaplanować czas jego wdrożenia. Należy przy tym pamiętać, że głównym czynnikiem wpływającym na czas realizacje są zmiany i modyfikacje. Tym bardziej istotne jest aby portal internetowy był dobrze zaplanowany i dogłębnie przemyślany. Dodatkowo, czas wdrożenia może zależeć od wielkości zespołu, co w praktyce oznacza że może być zrealizowany szybciej lub wolniej zależnie od tego czy ważniejszym jest czas realizacji czy dbałość o budżet.
 • Ważnym elementem przy tworzeniu portalu internetowego jest zaprojektowanie go już z myślą o przyszłej promocji. System powinien być zoptymalizowany pod kątem SEO. Promocję należy zacząć od określenia do kogo skierowany jest system, a następnie należy odpowiednio dobrać narzędzia do promocji portalu internetowego.
 • Portal internetowy to żyjący byt, należy pamiętać że równie istotne jak jego wdrożenie jest jego późniejszy rozwój i wsparcie. Po uruchomieniu portalu może okazać się, że jakiś element systemu może być usprawniony bo tego oczekują użytkownicy, aby budować bazę użytkowników konieczne jest rozwijanie tych elementów, które są wykorzystywane. Istotne jest aby firma realizująca wdrożenie była partnerem a nie tylko wykonawcą usługi. Większość wdrażanych portali to spore inwestycje i warto współpracować z firmą, która wesprze nas w przypadku awarii lub pomoże w rozwoju portalu.
Nasi klienci

Naszym największym sukcesem jest zaufanie, którym obdarzyli nas Klienci. Jesteśmy dumni z tego, co nasi Klienci mówią o naszej pracy.

Jestem naprawdę zadowolony wszystko na czas. Świetne pomysły cieszę się że wybrałem akurat was.

Piotr Borówkowy Raj

Cechuje ich profesjonalizm usług, ale również ogromne zaangażowanie w prowadzone prace.

Tomasz Skyconcept

Każdorazowo wykazywali kreatywność i zaangażowanie oraz profesjonalną obsługą.

Adam Skyconcept

Praca nad naszą strona przebiegała szybko i sprawnie. Wszelkie nasze uwagi przyjmowane były w atmosferze dalszej chęci współpracy.

Sylwia Contract Administration Sp. z o.o.

Coal Creative to idealny partner dla każdego przedsięwzięcia realizowanego w Internecie. Profesjonalni i kompetentni w każdym calu.

Anna Jones Lang LaSalle Sp. z o.o.

Jesteśmy niezwykle zadowoleni z efektów Państwa pracy

Marcin Zagroszuj.pl

Dzięki za projekty. Wszystkie trzy są świetne. Dobra robota

Mateusz Solace

Strona bardzo nam się podoba i nie mamy do niej żadnych zastrzeżeń.

Piotr Maja Sp. z o.o.

Obejrzałam wszystko dokładnie i jestem BARDZO zadowolona.

Joanna Tort Pieluszkowy

Super, że serwer który Państwo oferują jest b.dobry, ponieważ zależy mi na poprawnym funkcjonowaniu strony www, tym bardziej że wygląda ona super :)

Michał Railad

Wszyscy mnie chwalą za nową stronę! Stronka jest super! Proszę więc pochwalić całą ekipę!

Dominika Manufakture

Najbardziej podoba mi się ostatnia strona. W ogóle jest super i naprawdę jestem zadowolony. Dziękuję.

Małgorzata Kancelaria Prawna Kaczorowski

Dziękuję za projekty, wyszło super! bardzo mi się podoba :) Logo jest piękne i jestem naprawdę pod wrażeniem.

Anna Aromic

I LOVE IT!!!! Wygląda naprawdę super. Bardzo bardzo mi się podoba!!!

Agnieszka Activity Junkie

Bardzo dziękuję za projekt. Jak zwykle trafili Państwo w sedno. Jest super.

Wojciech Torprojekt

Super !!!!!! Bardzo mi sie podoba :) Pełna akceptacja projektu !!

Monika LEA

Jestem zachwycona projektem strony!

Justyna FoodArtGallery
Prologis
JLL
FEM
Wrocław
TVP
Agora
Jakość obsługi
Sonko
Poltronic
PKB
M+Q
Koyo
JTEKT
IM
Sanofi
PBF
Simpdivcol
Flaga
Amerigas
Europol Gaz

Planujesz nowy projekt?
Chcielibyśmy usłyszeć o nim więcej

Imię i Nazwisko *
Email *
Firma
Telefon *
+48
Szukaj
  Opowiedz nam o swoim projekcie
  Planowany budżet projektu
  Dodaj załącznik
  Przeglądaj pliki No file chosen

  Zapoznałem się i akceptuję Politykę prywatności


  Porozmawiajmy!

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  +48 71 333 73 43  Nie wiesz od czego zacząć?

  W uporządkowaniu informacji na temat planowanego projektu pomoże Brief Kreatywny
    pobierz Brief