Projekt i development > Systemy webowe w chmurze

Chcesz zoptymalizować powtarzalne i czasochłonne procesy w swojej firmie? Tworzymy koncepcje, prototypy i wdrażamy innowacyjne, efektywne narzędzia.

Wdrażamy system CRM, platformy e-learningowe, systemy rezerwacyjne, systemy zarządzania czasem i wiele innych. Nasz zespół ekspertów z najróżniejszych dziedzin zadba o to, aby Twój biznes działał się na najwyższym, światowym poziomie. Każda aplikacja, tworzona przez nasz zespół specjalistów, jest precyzyjnie dopasowywana do profilu firmy i potrzeb oraz życzeń jej właścicieli. Zawsze doradzimy i zaproponujemy najlepsze rozwiązania strukturalne oraz stylistyczne dostosowane do oczekiwań i potrzeb grupy docelowej Klienta.

Projektujemy strony internetowe
Indywidualny charakter

Dlaczego w chmurze?

Największą zaletą rozwiązań w chmurze jest ich dostępność na każdym komputerze z dostępem do internetu bez konieczności instalowania oprogramowania czy sprawdzania zgodności z danym systemem operacyjnym.

Przykładowe Case Studies

Pomogliśmy już klientom w usprawnieniu procesów w wielu branżach:

Transport i dystrybucja

Transport
i dystrybucja

Zaprojektowaliśmy system pozwalający na określenie relacji ceny za przejazd względem dostępności kierowców dzięki czemu możliwe jest wskazanie współczynnika opłacalności danego zlecenia.

Ubezpieczenia i brokerzy

Ubezpieczenia
i brokerzy

Stworzyliśmy system umożliwiający tworzenie interaktywnych prezentacji, które z jednej strony prezentują informacje o firmie, usłudze i produkcie, z drugiej zbierają informacje na temat czasu wykonania prezentacji i decyzji podjętych przez użytkownika.

Szkolenia i coaching

Szkolenia
i coaching

Stworzyliśmy system online, który na podstawie zdefiniowanych parametrów (danych podanych w formularzu), generuje dokument pdf ze szczegółowym opisem (opis ten jest generowany automatycznie na podstawie zdefiniowanych informacji przypisanych do konkretnych wartości pozycji w formularzu)

Catering dietetyczny

Catering
dietetyczny

Zaprojektowaliśmy system pozwalający na wygenerowanie naklejek z adresami, które ułatwiają dostawę zestawu do zamawiającego. Pozwala to na uniknięciu błędów podczas dostawy i gwarantuje, że każdy klient otrzyma swoje zamówienie.

Etapy pracy

Nasze doświadczenie i zespołowy charakter pracy umożliwiają sprawny przebieg planowania, realizacji i wdrożenia systemów CRM, platform e-learningowych, systemów obsługi zamówień i wielu innych

 1. CI
  Analiza i Reaserch - warsztaty z klientem

  Na tym etapie chcemy jak najlepiej poznać Twój biznes, zrozumieć cele jakie będzie realizować system i czym będzie dla jego odbiorców. Zaczynamy więc od wspólnych warsztatów. Informacje zebrane w trakcie takiego spotkania pomogą określić które rozwiązania funkcjonalne będą bardziej odpowiednie dla tego projektu i pozwalają wypracować wspólną wizję projektu.

 2. Prace projektowe
  Prace projektowe

  Na bazie ustaleń z klientem, naszego doświadczenia i analizy stron konkurencji, tworzymy projekt strony. Pracując nad nim staramy się zarówno odpowiedzieć na potrzeby jego przyszłych użytkowników jak i dopasować go specyfiki danej działalności/charakteru firmy.

 3. Konsultacje projektu
  Konsultacje projektu

  Stworzony przez nas projekt przedstawiamy do konsultacji. Zależy nam, aby projekt odpowiadał potrzebom Twoich klientów, a jednocześnie był dopasowany do charakteru firmy i był zgodny z gustem Właściciela.

 4. Prace programistyczne i wdrożeniowe
  Prace programistyczne i wdrożeniowe

  Po zakończeniu konsultacji i akceptacji projektu przechodzimy do etapu wdrożenia. Na tym etapie mamy już pewność, że realizujemy wspólną wizję. Wszystkie systemy są tworzone zgodna ze standardami W3C i zaleceniami Accessibility (WAI) i muszą wyświetlać się poprawnie w najpopularniejszych przeglądarkach internetowych.

 5. Testy i instalacja na serwerze
  Testy i instalacja na serwerze

  System jest już prawie gotowy. Konieczne są jedyni konsultacje w celu weryfikacji czy wdrożony projekt spełnia Twoje oczekiwania. Instalujemy gotowy i zatwierdzony system na wskazanym przez nas serwerze lub takim, który już posiadasz.

 6. Wsparcie techniczne
  Wsparcie techniczne

  Każda zrealizowana przez nas aplikacja objęta jest bezpłatnym okresem wsparcia technicznego. Nasi specjaliści służą pomocą w każdym problemie technicznym, oraz służą radą w przypadku pytań dotyczących obsługi panelu administracyjnego.

Co wyróżnia nasze aplikacje?

Powierzając nam realizację działań, możesz być pewien, iż zajmą się nim najlepsi profesjonaliści z wielu branż.

Usability

Usability
(Użyteczność)

Wszystkie projekty tworzone są zgodnie z zasadami Usability - każdy projekt jest omawiany i korygowany tak, aby obsługa aplikacji była intuicyjna i naturalna dla odwiedzających.

Responsive Web Desig

Responsive Web Design
(RWD)

System zostanie tak zaprojektowany, aby jego wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do rozmiaru okna urządzenia, na którym jest wyświetlany (np. przeglądarki, smartfonów czy tabletów).

Dedykowany projekt graficzny

Dedykowany
projekt graficzny

Profesjonalny projekt graficzny to najważniejszy element marketingu internetowego - nadaje indywidualny, charakter danej marce i umożliwia wyróżnienie spośród konkurencji.

Przystosowanie pod SEO

Przystosowanie
pod SEO

Zaprojektowana przez nas strona internetowa skonstruowana jest w taki sposób aby być przyjaznym dla wyszukiwarek. Obsługuje przyjazne linki i umożliwia swobodną konfigurację danych typu meta.

FAQ

Potrzebujesz więcej informacji? Dowiedz się więcej na temat tworzonych przez nas systemów webowych

 • Nie ma prostej odpowiedzi na to pytanie. Na koszt stworzenia aplikacji webowej lub funkcjonującej w chmurze składa się wiele czynników. Zalecamy aby każdy projekt związany z development’em posiadał określony przez inwestora budżet. Dzięki określonym ramom finansowym możemy zaproponować optymalne rozwiązanie. Budżet powinien przewidywać nie tylko inwestycję w oprogramowanie ale również jego rozwój i ewentualną promocję.
 • Krótko, wszystkim. Systemem do zarządzania relacjami z klientami, system do zarządzania czasem, systemem do zarządzania zadaniami, komunikatorem wewnętrznym, bazą ofert itp. W praktyce ograniczenia wynikają wyłącznie z możliwości technologicznych oraz budżetu (np. nie da się stworzyć aplikacji do zdalnego sterowania ludźmi bo nie istnieje jeszcze taka technologia :)). Jeżeli chcesz zoptymalizować procesy w swojej firmie, wdrożyć rozwiązanie które usprawni pracę twoich pracowników lub pozwoli na przejęcie powtarzalnych zadań przez oprogramowanie to aplikacja webowa jest właśnie dla ciebie.
 • Chmura to tak naprawdę sieć rozproszonych komputerów. Pozwala na zarządzanie zasobami w taki sposób, że zużywa ich więcej kiedy jest to konieczne a mniej kiedy nie jest. Największą zaletą rozwiązań w chmurze jest ich dostępność na każdym komputerze z dostępem do internetu bez konieczności instalowania oprogramowania czy sprawdzania zgodności z danym systemem operacyjnym. W praktyce, wystarczy sprzęt z przeglądarką, logowanie i już możesz korzystać z aplikacji.
 • To zależy, jeżeli obecny system spełnia twoje oczekiwania i jest na bieżąco aktualizowany to nie ma potrzeby inwestowania w nowe oprogramowanie ale nie znaczy to, że taka potrzeba nie pojawi się w przyszłości. Należy pamiętać, że technologia idzie naprzód w bardzo szybkim tempie i rzeczy, które nie były możliwe jeszcze 5 lat temu stają się standardem. Dobrym przykładem są integracje z zewnętrznymi systemami (np. z bazą numerów NIP, która pozwala na pobranie danych firmy bezpośrednio do aplikacji bez konieczności uzupełniania danych) lub bezpośrednio ze stanami magazynowymi dostawcy. Tradycyjne systemy często pracują w intranecie i nie dają takich możliwości a co za tym idzie ograniczają twój biznes. Dodatkową, oczywistą zaletą systemów tworzonych online jest to, że twój pracownik może mieć dostęp do bazy gdziekolwiek jest, byle miał komputer i dostęp do internetu.
 • Najważniejsze w przypadku tego typu wdrożeń jest jak najlepsze zidentyfikowanie braków i potrzeb starego systemu. System oparte na intranecie często są pierwszymi systemami w firmie do których wszyscy są przyzwyczajeni. Zmiana oprogramowania musi wiązać się z określeniem co w starym systemie działało dobrze, co źle i co chcielibyśmy dodać, ale również z dobrym zidentyfikowaniem potrzeb pracowników, którym nowy system ma usprawnić pracę a nie ją utrudnić.
 • Każdy proces, który jest powtarzalny a nawet takie, które są dość skomplikowane mogą zostać usprawnione. Przykładowo, często w firmach dużo czasu poświęcane jest na tworzenie ofert dla klientów. Dobrze zaprojektowany system może nie tylko wygenerować ofertę na bazie wprowadzonych danych, ale również stworzyć PDF, wysłać go na wskazany adres email a nawet zapytać klienta o to czy miał czas zapoznać się z ofertą po określonym czasie. Tego typu, powtarzalne czynności często pożerają dużo czasu i wymagają kontroli w przedsiębiorstwach a mogą zostać prawie w pełni zautomatyzowane.
Nasi klienci

Naszym największym sukcesem jest zaufanie, którym obdarzyli nas Klienci. Jesteśmy dumni z tego, co nasi Klienci mówią o naszej pracy.

Jestem naprawdę zadowolony wszystko na czas. Świetne pomysły cieszę się że wybrałem akurat was.

Piotr Borówkowy Raj

Cechuje ich profesjonalizm usług, ale również ogromne zaangażowanie w prowadzone prace.

Tomasz Skyconcept

Każdorazowo wykazywali kreatywność i zaangażowanie oraz profesjonalną obsługą.

Adam Skyconcept

Praca nad naszą strona przebiegała szybko i sprawnie. Wszelkie nasze uwagi przyjmowane były w atmosferze dalszej chęci współpracy.

Sylwia Contract Administration Sp. z o.o.

Coal Creative to idealny partner dla każdego przedsięwzięcia realizowanego w Internecie. Profesjonalni i kompetentni w każdym calu.

Anna Jones Lang LaSalle Sp. z o.o.

Jesteśmy niezwykle zadowoleni z efektów Państwa pracy

Marcin Zagroszuj.pl

Dzięki za projekty. Wszystkie trzy są świetne. Dobra robota

Mateusz Solace

Strona bardzo nam się podoba i nie mamy do niej żadnych zastrzeżeń.

Piotr Maja Sp. z o.o.

Obejrzałam wszystko dokładnie i jestem BARDZO zadowolona.

Joanna Tort Pieluszkowy

Super, że serwer który Państwo oferują jest b.dobry, ponieważ zależy mi na poprawnym funkcjonowaniu strony www, tym bardziej że wygląda ona super :)

Michał Railad

Wszyscy mnie chwalą za nową stronę! Stronka jest super! Proszę więc pochwalić całą ekipę!

Dominika Manufakture

Najbardziej podoba mi się ostatnia strona. W ogóle jest super i naprawdę jestem zadowolony. Dziękuję.

Małgorzata Kancelaria Prawna Kaczorowski

Dziękuję za projekty, wyszło super! bardzo mi się podoba :) Logo jest piękne i jestem naprawdę pod wrażeniem.

Anna Aromic

I LOVE IT!!!! Wygląda naprawdę super. Bardzo bardzo mi się podoba!!!

Agnieszka Activity Junkie

Bardzo dziękuję za projekt. Jak zwykle trafili Państwo w sedno. Jest super.

Wojciech Torprojekt

Super !!!!!! Bardzo mi sie podoba :) Pełna akceptacja projektu !!

Monika LEA

Jestem zachwycona projektem strony!

Justyna FoodArtGallery
Prologis
JLL
FEM
Wrocław
TVP
Agora
Jakość obsługi
Sonko
Poltronic
PKB
M+Q
Koyo
JTEKT
IM
Sanofi
PBF
Simpdivcol
Flaga
Amerigas
Europol Gaz

Planujesz nowy projekt?
Chcielibyśmy usłyszeć o nim więcej

Imię i Nazwisko *
Email *
Firma
Telefon *
+48
Szukaj
  Opowiedz nam o swoim projekcie
  Planowany budżet projektu
  Dodaj załącznik
  Przeglądaj pliki No file chosen

  Zapoznałem się i akceptuję Politykę prywatności


  Porozmawiajmy!

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  +48 71 333 73 43  Nie wiesz od czego zacząć?

  W uporządkowaniu informacji na temat planowanego projektu pomoże Brief Kreatywny
    pobierz Brief