Projekt i development > Aplikacje na Urządzenia Mobilne, iPhone, Android

Masz pomysł i nie wiesz od czego zacząć? Jakiego partnera wybrać do tego przedsięwzięcia? Od 12 lat wdrażamy innowacyjne systemy i aplikacje dla różnych branż, wykorzystując całą paletę dostępnych technologii.

Podpowiemy Ci, jak wykorzystać urządzenia mobilne, by w biznesie być o poziom, a nawet dwa wyżej od konkurencji. W Coal Creative proponujemy Ci tworzenie aplikacji na urządzenia mobilne takie jak iPhone czy Android, które łatwo i szybko przetwarzają dane. Szybki transfer danych odgrywa zasadniczą rolę, jeśli jest się uczestnikiem współczesnego rynku.

Dzięki aplikacjom mobilnym:

 • Możesz integrować się z systemami informatycznymi w firmach
 • Nieprzerwanie kontrolować wskaźniki istotne dla Twojej firmy
 • Efektywniej i częściej komunikujesz się ze swoimi: klientami, pracownikami, kontrahentami
 • Szybciej i łatwiej udostępniasz swoim klientom materiały takie jak: prezentacje, foldery, cenniki czy oferty
 • Posiadasz nowy kanał mobilny, przez który masz dostęp do treści na swojej stronie www
 • Analizować, kiedy tylko tego potrzebujesz, dane sprzedażowe, stany magazynów, ilość i rodzaj towaru na półkach, odczyty liczników i wiele innych wskaźników
 • I... możesz prowadzić najskuteczniejszą kampanię marketingową
Aplikacje Iphone
Aplikacje mobilne

Aplikacje na Urządzenia Mobilne

Technologie mobilne zmieniają nasze podejście do internetu i wpływają na jego kształt. Dzisiaj ponad połowa użytkowników korzysta z internetu głównie przy użyciu telefonu komórkowego. Specjalnie dla tej grupy oferujemy stworzenie lub wdrożenie aplikacji mobilnej.

Etapy pracy

Nasze doświadczenie i zespołowy charakter pracy umożliwiają sprawny przebieg planowania, realizacji i wdrożenia aplikacji iPhone i Android

 1. Analiza i Reaserch
  Analiza i Reaserch

  Na tym etapie chcemy jak najlepiej poznać Twój biznes, zrozumieć cele jakie będzie realizować strona i czym będzie dla Twoich klientów.

 2. Prace projektowe
  Prace projektowe

  Na bazie ustaleń z klientem, naszego doświadczenia i analizy stron konkurencji, tworzymy projekt strony. Pracując nad nim staramy się zarówno odpowiedzieć na potrzeby jego przyszłych użytkowników jak i dopasować go specyfiki danej działalności/charakteru firmy.

 3. Konsultacje projektu
  Konsultacje projektu

  Stworzony przez nas projekt przedstawiamy do konsultacji. Zależy nam, aby projekt odpowiadał potrzebom Twoich klientów, a jednocześnie był dopasowany do charakteru firmy i był zgodny z gustem Właściciela.

 4. Prace programistyczne i wdrożeniowe
  Prace programistyczne i wdrożeniowe

  Po zakończeniu konsultacji i akceptacji projektu przechodzimy do etapu wdrożenia. Na tym etapie mamy już pewność, że realizujemy wspólną wizję. Wszystkie strony są tworzone zgodna ze standardami W3C i zaleceniami Accessibility (WAI) i muszą wyświetlać się poprawnie w najpopularniejszych przeglądarkach internetowych.

 5. Testy i instalacja na serwerze
  Testy i instalacja

  Aplikacja jest już prawie gotowa. Konieczne są jedyni konsultacje w celu weryfikacji czy wdrożony projekt spełnia Twoje oczekiwania.

 6. Wsparcie techniczne
  Wsparcie techniczne

  Każda zrealizowana przez nas aplikacja objęta jest bezpłatnym okresem wsparcia technicznego. Nasi specjaliści służą pomocą w każdym problemie technicznym, oraz służą radą w przypadku pytań dotyczących obsługi panelu administracyjnego.

Co wyróżnia nasze aplikacje?

Powierzając nam realizację działań, możesz być pewien, iż zajmą się nim najlepsi profesjonaliści z wielu branż.

Usability

Usability
(Użyteczność)

Wszystkie projekty tworzone są zgodnie z zasadami Usability - każdy projekt jest omawiany i korygowany tak, aby obsługa aplikacji była intuicyjna i naturalna dla odwiedzających.

Responsive Web Desig

Responsive Web Design
(RWD)

System zostanie tak zaprojektowany, aby jego wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do rozmiaru okna urządzenia, na którym jest wyświetlany (np. przeglądarki, smartfonów czy tabletów).

Dedykowany projekt graficzny

Dedykowany
projekt graficzny

Profesjonalny projekt graficzny to najważniejszy element marketingu internetowego - nadaje indywidualny, charakter danej marce i umożliwia wyróżnienie spośród konkurencji.

Przystosowanie pod SEO

Przystosowanie
pod SEO

Zaprojektowana przez nas strona internetowa skonstruowana jest w taki sposób aby być przyjaznym dla wyszukiwarek. Obsługuje przyjazne linki i umożliwia swobodną konfigurację danych typu meta.

FAQ

Potrzebujesz więcej informacji? Dowiedz się więcej na temat tworzonych przez nas aplikacji mobilnych - iPhone/Android

 • Aplikacje mobilne mogą być zarówno małymi i prostymi do wdrożenia apkami jak i dużymi systemami ecommerce. Dlatego nie da się określić jednego odgórnego kosztu. Na etapie wstępnego planowania aplikacji należy pamiętać, że każda funkcja czy ekran aplikacji generuje dodatkowy koszt i wpływa na czas developmentu. Dlatego sugerujemy zaplanowanie budżetu i omówienie z firmą developerską funkcjonalności, ich wpływu na koszt czy opłacalności. Inwestycja w aplikację mobilną nie mus być duża, wszystko zależy od wymagań postawionych przed developerami.
 • Zazwyczaj określa się na jakich urządzeniach mobilny aplikacja będzie działać. Przykładowo, jeżeli założymy że aplikacja ma działać na pierwszych urządzeniach z systemem Android pozbawia nas to wielu funkcji i możliwości jakie dają nowsze wersje tego oprogramowania ale zwiększa zakres potencjalnych użytkowników. Na bazie charakterystyki tworzonej aplikacji, określamy grupę odbiorczą i tworzymy listę dostępnych systemów, tak aby dotrzeć do jak największej liczby użytkowników.
 • Wszystko zaczyna się od postawionych przez inwestora wymagań. Jeżeli jest już wizja i plan dotyczący sposobu działania aplikacji to przechodzimy do etapu przeprowadzania warsztatów (na których omawiamy grupę docelową, rozwiązania, konkurencję) a następnie tworzone są interaktywne makiety aplikacji mobilnej. Po zaakceptowaniu makiet i projektu aplikacji przechodzi ona na etap wdrożenia, a po zakończeniu wdrożenia jest zgłaszana do App Store lub Google Play.
 • Najlepiej na oba, ale ma to wpływ na koszta. Jeżeli wiemy, że nasi klienci korzystają głównie z urządzeń firmy Apple to dobrze jest zacząć od aplikacji na te urządzenia. Ponieważ obecnie aplikacje tworzone są często przy wykorzystaniu takich narzędzia jak React Native, możliwe jest szybkie przeniesienie wersji iOS na Android ale nadal konieczne są testy i optymalizacja.
 • Ograniczenia występują tylko w zakresie dostępnej technologii. Ponieważ systemy iOS i Android są już dojrzałymi systemami operacyjnymi a same urządzenia posiadają wiele sensorów i wysokiej jakości kamery ograniczenia mogą pojawić się w tych miejscach gdzie te sensory nie wystarczą (np. obecne systemy nie są w stanie określić ilości cukierków w woreczku bez jakiegoś punktu odniesienia lub podania wagi). W praktyce ograniczeń jest niewiele.
Nasi klienci

Naszym największym sukcesem jest zaufanie, którym obdarzyli nas Klienci. Jesteśmy dumni z tego, co nasi Klienci mówią o naszej pracy.

Jestem naprawdę zadowolony wszystko na czas. Świetne pomysły cieszę się że wybrałem akurat was.

Piotr Borówkowy Raj

Cechuje ich profesjonalizm usług, ale również ogromne zaangażowanie w prowadzone prace.

Tomasz Skyconcept

Każdorazowo wykazywali kreatywność i zaangażowanie oraz profesjonalną obsługą.

Adam Skyconcept

Praca nad naszą strona przebiegała szybko i sprawnie. Wszelkie nasze uwagi przyjmowane były w atmosferze dalszej chęci współpracy.

Sylwia Contract Administration Sp. z o.o.

Coal Creative to idealny partner dla każdego przedsięwzięcia realizowanego w Internecie. Profesjonalni i kompetentni w każdym calu.

Anna Jones Lang LaSalle Sp. z o.o.

Jesteśmy niezwykle zadowoleni z efektów Państwa pracy

Marcin Zagroszuj.pl

Dzięki za projekty. Wszystkie trzy są świetne. Dobra robota

Mateusz Solace

Strona bardzo nam się podoba i nie mamy do niej żadnych zastrzeżeń.

Piotr Maja Sp. z o.o.

Obejrzałam wszystko dokładnie i jestem BARDZO zadowolona.

Joanna Tort Pieluszkowy

Super, że serwer który Państwo oferują jest b.dobry, ponieważ zależy mi na poprawnym funkcjonowaniu strony www, tym bardziej że wygląda ona super :)

Michał Railad

Wszyscy mnie chwalą za nową stronę! Stronka jest super! Proszę więc pochwalić całą ekipę!

Dominika Manufakture

Najbardziej podoba mi się ostatnia strona. W ogóle jest super i naprawdę jestem zadowolony. Dziękuję.

Małgorzata Kancelaria Prawna Kaczorowski

Dziękuję za projekty, wyszło super! bardzo mi się podoba :) Logo jest piękne i jestem naprawdę pod wrażeniem.

Anna Aromic

I LOVE IT!!!! Wygląda naprawdę super. Bardzo bardzo mi się podoba!!!

Agnieszka Activity Junkie

Bardzo dziękuję za projekt. Jak zwykle trafili Państwo w sedno. Jest super.

Wojciech Torprojekt

Super !!!!!! Bardzo mi sie podoba :) Pełna akceptacja projektu !!

Monika LEA

Jestem zachwycona projektem strony!

Justyna FoodArtGallery
Prologis
JLL
FEM
Wrocław
TVP
Agora
Jakość obsługi
Sonko
Poltronic
PKB
M+Q
Koyo
JTEKT
IM
Sanofi
PBF
Simpdivcol
Flaga
Amerigas
Europol Gaz

Planujesz nowy projekt?
Chcielibyśmy usłyszeć o nim więcej

Imię i Nazwisko *
Email *
Firma
Telefon *
+48
Szukaj
  Opowiedz nam o swoim projekcie
  Planowany budżet projektu
  Dodaj załącznik
  Przeglądaj pliki No file chosen

  Zapoznałem się i akceptuję Politykę prywatności


  Porozmawiajmy!

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  +48 71 333 73 43  Nie wiesz od czego zacząć?

  W uporządkowaniu informacji na temat planowanego projektu pomoże Brief Kreatywny
    pobierz Brief