Agencja Interaktywna z Wrocławia

Wdrażamy innowacyjne systemy i aplikacje dla różnych branż, wykorzystując całą paletę dostępnych technologii.

 

Profesjonaliści

Powierzając nam realizację działań z zakresu marketingu internetowego, możesz być pewien, iż zajmą się nim najlepsi profesjonaliści z wielu branż, których unikalna wiedza i wieloletnie doświadczenie, będą pracowały na Twoją korzyść.

Doświadczenie

Dzięki długoletniej działalności na światowym rynku internetowym, nasi specjaliści dysponują unikalnym doświadczeniem, które wykorzystane na potrzeby naszych licznych klientów, przynoszą im wymierne korzyści.

 

Nasze projekty to wynik współpracy wielu specjalistów, dzięki którym spełnimy Twoje oczekiwania

Doświadczenie we współpracy z wymagającymi klientami z różnych branż nauczyło nas indywidualnego podejścia do klienta - wszelkie, podjęte działania optymalnie dostosowujemy do jego potrzeb i oczekiwań.

Discover

Na tym etapie chcemy jak najlepiej poznać Twój biznes, zrozumieć cele jakie będzie realizować strona i czym będzie dla Twoich klientów.

 1. Określenie pozycji rynkowej
 2. Rozpoznanie makrootoczenia
 3. Rozpoznanie konkurencji
 4. Definicja grupy odbiorczej

Idea

Pracując nad projektem staramy się zarówno odpowiedzieć na potrzeby jego przyszłych użytkowników jak i specyfiki danej działalności.

 1. Określenie stylistyki
 2. Projekt elementów wizerunku
 3. Projekt aplikacji
 4. Identyfikacja wizualna

Build

Etap, w którym całość pracy koncepcyjnej zostaje wdrożona w gotowe aplikacje i witryny internetowe.

 1. Prace programistyczne
 2. Prace administracyjne
 3. Testy funkcjonalne
 4. Integracje

Launch

Etap kreowania wizerunku internetowego marki i utrwalania świadomości produktu u potencjalnego klienta.

 1. Optymalizacje SEO
 2. Pozycjonowanie
 3. Przygotowanie reklam
 4. Inbound marketing

Zespołowy charakter pracy w Coal Creative umożliwia sprawny przebieg planowania, realizacji i wdrożenia projektu.

 1. Dbałości o szczegóły
  Najwyższa jakość dzięki dbałości o szczegóły

  Naszym celem nie jest po prostu tworzenie dobrych stron internetowych, lecz tworzenie najlepszych stron w sieci, które są doskonale zaprojektowane pod każdym względem i dzięki temu przynoszą zyski ich właścicielom na każdej możliwej płaszczyźnie.

 2. Skuteczne realizacje
  Nasze realizacje mają być przede wszystkim skuteczne

  Projekt i realizacja każdego zlecenia w Coal Creative bazuje na nowoczesnych i naukowo potwierdzonych technikach. Dzięki temu osiągamy maksymalnie wysoki stopień precyzji, a tworzone systemy, aplikacje, strony internetowe czy kampanie marketingowe będąc dogłębnie analizowane, stają się przede wszystkim skuteczne.

 3. Dostosowanie do aktualnych trendów
  Dostosowanie do aktualnych trendów stylistycznych i technologicznych

  Świat mediów internetowych podlega ciągłym zmianom, dlatego tylko stała obserwacja i analiza trendów, technologii i ideologii tworzenia stron internetowych, może zapewnić każdemu projektowi najwyższą jakość i skuteczność.

 4. Zespołowy tryb pracy
  Zespołowy tryb pracy

  Nasze projekty to wynik współpracy wielu specjalistów, dzięki którym spełnimy Twoje oczekiwania już przy pierwszym zaproponowanym projekcie. Zespołowy charakter pracy w Coal Creative umożliwia sprawny przebieg planowania, realizacji i wdrożenia projektu, a tobie - zwiększenie zysków i kreację na poziomie.

Opinie naszych klientów

Naszym największym sukcesem jest zaufanie, którym obdarzyli nas Klienci. Jesteśmy dumni z tego, co nasi Klienci mówią o naszej pracy.

„Coal Creative to idealny partner dla każdego przedsięwzięcia realizowanego w Internecie. Profesjonalni i kompetentni w każdym calu. Potrafią realizować projekty o bardzo różnym stopniu złożoności. Przemiłe i profesjonalne podejście. Radzą sobie ze zmieniającym się zdaniem Klienta. Relacja nie kończy się po zapłaceniu faktury. Firma godna polecenia.”

Anna Kaźmierska, CCIM Senior Consultant, Bazabiur.pl

„We have chosen Coal Creative as the designer and the executor of our European website in December 2012. Within a few months of intense labour they have provided us a site which fully meets our requirements: elegant, professional, easy to use and maintain.All the required deadlines have been met, the staff of Coal Creative have been very helpful and offered us valuable advice on website lay-out throughout the project. They have always reacted promptly on our requirements and continue to do so. All in all, choosing Coal Creative as our web-designer has proven an excellent choice.”

Joanna Skwarek, JTEKT Europe Bearings B.V.

"Coal Creative did an excellent work creating our web site and redesigning our corporate visual identity. They did loads of work for us at a very reasonable cost. They never complained when we asked for more changes and implemented them swiftly according to our instructions. They were very professional and very easy to work with. We will definitely use their services in the future and recommend them to anyone looking for a solid and efficient creative agency."

Matt Cortez, Director Conference Division, Teneo Meetings

"Firmie Coal Creative powierzyliśmy stworzenie wyróżniającego się serwisu firmowego, podkreślającego charakter firmy i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego jak i samej współpracy. Pracownicy tej firmy to osoby komunikatywne, które na bieżąco śledzą trendy i działania rynku reklamowego w Internecie. Cechuje ich profesjonalizm usług, ale również ogromne zaangażowanie w prowadzone prace. Kontakt z nimi przebiegał bezproblemowo i szybki doszliśmy do wspólnej koncepcji prowadzonych działań."

Tomasz Ogrodzki, SkyConcept Sp. z o.o.

„Coal Creative jest wykonawcą naszego serwisu internetowego www.rastar.pl. Prace projektowe prowadzone były sprawnie, terminowo i co ważne kreatywnie. Także przy okazji innych realizacji każdorazowo spotkaliśmy się z kreatywnością i zaangażowaniem oraz profesjonalna obsługą - słowem, pełen profesjonalizm ze strony Coal Creative. Z przyjemnością rekomenduję Agencję Interaktywną Coal Creative tym wszystkim, którzy oczekują najwyższego poziomu obsługi. ”

Adam Starok, Prezes Zarządu, Rastar Sp z o.o.

"Praca nad naszą strona przebiegała szybki i sprawnie. Wszelkie nasze uwagi przyjmowane były w atmosferze dalszej chęci współpracy. Jakiekolwiek zmiany na naszej stronie wykonywane były prawie natychmiastowo i według naszych potrzeb. Współpracę oceniamy za owocną i polecamy Agencję Interaktywną Coal Creative innym firmom."

Sylwia Kuzyńska, Business Consultant, Contract Administration Sp. z o.o.
Nagrody i wyróżnienia

O naszych umiejętnościach świadczą
wyróżnienia, które otrzymaliśmy.

CSS REEL
Winner
Nairne Ltd
Date: 2015
CSS REEL
Nominee
FoodArtGallery
Date: 2015
CSS REEL
Nominee
Uroczysko 7 Stawow
Date: 2015
CSSDA
NOMINEE
Black Rooster
Date: 2014
CSSDA
NOMINEE
S-Design
Date: 2014
CSS REEL
Nominee
Nairne Ltd
Date: 2015
Golden Design Awards
Score: 82
Just Make Up
Date: 2/2010
Silver Design Awards
Score: 79
Tort Pieluszkowy
Date: 4/2010
Silver Design Awards
Score: 79
Solace
Date: 4/2010
Silver Design Awards
Score: 78
Provino
Date: 4/2010
Golden Design Awards
Score: 82
Millennium Salon
Date: 6/2010
Platinium Design Awards
Score: 92
Frida Eye Studio
Date: 5/2010
FAQ

Nie wiesz od czego zacząć? Poznaj odpowiedzi na najczęstsze pytania

 • Nasze doświadczenie pozwala nam na realizację kompleksowych strategi internetowych dlatego realizujemy usługi począwszy od identyfikacji wizualnej, przez wdrożenie i wsparcia a na promocji w internecie kończąc. Słowem, jesteśmy przygotowani i wolimy pracować nad projektami kompleksowo od A do Z.
 • Tak, udzielamy pełnego wsparcia na zrealizowany projekt. Co ważne, nie jest to tylko gwarancja że system będzie działał. W okresie wsparcia pomagamy w edycji treści, wprowadzamy usprawnienia oraz pomagam w zarządzaniu systemem. Wiemy jak ważne jest aby realizowane przez nas projekty spełniały swoją rolę dlatego zawsze pomagamy naszym klientom nie tylko na etapie wdrożenia ale również na etapie wsparcia.
 • Tak. Pozycjonujemy strony internetowe na konkretne frazy lub wykorzystując pozycjonowanie szerokie. Wiemy, że żaden projekt nie będzie efektywny jeżeli nie zostanie zoptymalizowany i zareklamowany dlatego tworzone przez nas strony, system czy aplikacje są zawsze zoptymalizowane i przygotowane do pozycjonowania. Konfigurujemy i nadzorujemy również kampanie Google Ads, które pozwalają na kontrolę nad wynikami i precyzyjny dobór odbiorców w zakresie ograniczonym jedynie przez budżet jaki jest do dyspozycji.
 • Oczywiście. Nie wyobrażamy sobie projektu bez wersji mobilnej. Stosujemy zasadę projektową nazywaną „mobile first” wiedząc, że nawet 80% użytkowników w niektórych branżach korzysta z systemów wyłącznie na urządzeniu mobilnym. Co ważne, dobrze zaprojektowana wersja mobilna często wykazuje lepsze współczynniki konwersji oraz pozwala na lepszą promocję niż wersja desktop’owa.
 • Nie, unikamy pracy na szablonach i tworzymy nasze projekty specjalnie pod firmę z którą współpracujemy. Wierzymy, że jest to jedyny sposób aby inwestycja w projekt przyniosła oczekiwane rezultaty oraz aby reprezentowała naszego klienta na najwyższym możliwym poziomie. Praca z szablonem wiąże się z uproszczeniami i kompromisami, które według nas wpływają negatywnie na wizerunek klientów.

Najnowsze publikacje

Chcemy dzielić się naszą wiedzą związaną z szeroko pojętą obecnością firm w internecie.

Nasi klienci

Naszym największym sukcesem jest zaufanie, którym obdarzyli nas Klienci. Jesteśmy dumni z tego, co nasi Klienci mówią o naszej pracy.

Jestem naprawdę zadowolony wszystko na czas. Świetne pomysły cieszę się że wybrałem akurat was.

Piotr Borówkowy Raj

Cechuje ich profesjonalizm usług, ale również ogromne zaangażowanie w prowadzone prace.

Tomasz Skyconcept

Każdorazowo wykazywali kreatywność i zaangażowanie oraz profesjonalną obsługą.

Adam Skyconcept

Praca nad naszą strona przebiegała szybko i sprawnie. Wszelkie nasze uwagi przyjmowane były w atmosferze dalszej chęci współpracy.

Sylwia Contract Administration Sp. z o.o.

Coal Creative to idealny partner dla każdego przedsięwzięcia realizowanego w Internecie. Profesjonalni i kompetentni w każdym calu.

Anna Jones Lang LaSalle Sp. z o.o.

Jesteśmy niezwykle zadowoleni z efektów Państwa pracy

Marcin Zagroszuj.pl

Dzięki za projekty. Wszystkie trzy są świetne. Dobra robota

Mateusz Solace

Strona bardzo nam się podoba i nie mamy do niej żadnych zastrzeżeń.

Piotr Maja Sp. z o.o.

Obejrzałam wszystko dokładnie i jestem BARDZO zadowolona.

Joanna Tort Pieluszkowy

Super, że serwer który Państwo oferują jest b.dobry, ponieważ zależy mi na poprawnym funkcjonowaniu strony www, tym bardziej że wygląda ona super :)

Michał Railad

Wszyscy mnie chwalą za nową stronę! Stronka jest super! Proszę więc pochwalić całą ekipę!

Dominika Manufakture

Najbardziej podoba mi się ostatnia strona. W ogóle jest super i naprawdę jestem zadowolony. Dziękuję.

Małgorzata Kancelaria Prawna Kaczorowski

Dziękuję za projekty, wyszło super! bardzo mi się podoba :) Logo jest piękne i jestem naprawdę pod wrażeniem.

Anna Aromic

I LOVE IT!!!! Wygląda naprawdę super. Bardzo bardzo mi się podoba!!!

Agnieszka Activity Junkie

Bardzo dziękuję za projekt. Jak zwykle trafili Państwo w sedno. Jest super.

Wojciech Torprojekt

Super !!!!!! Bardzo mi sie podoba :) Pełna akceptacja projektu !!

Monika LEA

Jestem zachwycona projektem strony!

Justyna FoodArtGallery
Prologis
JLL
FEM
Wrocław
TVP
Agora
Jakość obsługi
Sonko
Poltronic
PKB
M+Q
Koyo
JTEKT
IM
Sanofi
PBF
Simpdivcol
Flaga
Amerigas
Europol Gaz

Planujesz nowy projekt?
Chcielibyśmy usłyszeć o nim więcej

Imię i Nazwisko *
Email *
Firma
Telefon *
+48
Szukaj
  Opowiedz nam o swoim projekcie
  Planowany budżet projektu
  Dodaj załącznik
  Przeglądaj pliki No file chosen

  Zapoznałem się i akceptuję Politykę prywatności


  Porozmawiajmy!

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  +48 71 333 73 43  Nie wiesz od czego zacząć?

  W uporządkowaniu informacji na temat planowanego projektu pomoże Brief Kreatywny
    pobierz Brief